» » Викладачі ЮФ взяли участь міжнародній науковій конференції

Викладачі ЮФ взяли участь міжнародній науковій конференції

Дата: 17-11-2023, 15:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 15-17 листопада 2023 р. викладачі юридичного факультету Західноукраїнського національного університету: к.ю.н., доцент кафедри кримінального права та процесу Світлана Мазепа, д.ю.н., доцент, професор кафедри теорії права та конституціоналізму Тетяна Дракохруст, доктор філософії з права, доцент кафедри адміністративного права та судочинства Вікторія Іванюк, к.ю.н, в о.завідувача кафедри безпеки та правоохоронної діяльності Ігор Метельський взяли участь в міжнародній науковій конференції у межах проєкту Comparative Research Platform 2023 у Варшаві (Польща).

Науковці факультету працювали у робочих дослідницьких групах в рамках дослідження верховенства права, юридичної природи змін до Конституції, адміністративної реформи та доступу до правосуддя.

За результатами конференції буде опублікована монографія разом з іншими іноземними дослідниками.