» » Новий навчальний рік у «SOFTSKILLS`SCHOOL»

Новий навчальний рік у «SOFTSKILLS`SCHOOL»

Дата: 21-11-2023, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету стартував новий 2023/2024 навчальний рік у першій в Тернополі школі вихідного дня з розвитку м’яких навичок «SOFTSKILLS`SCHOOL».

Уже другий рік поспіль учні тернопільських шкіл 9-11 класів щосуботи, упродовж листопада-червня, працюватимуть над розвитком гнучких навичок таких: комунікативність, емоційний інтелект, критичне мислення, креативність, лідерство, робота у команді. У цьому їм допомагатимуть викладачі та тренери школи, запрошені фахівці.

Колектив соціально-гуманітарного факультету вдосконалює навчання молоді. Цьогоріч СГФ врахував побажання учнів і ввів додаткові тренінги з вироблення стресостійкості й тайм-менеджменту.

Чекаємо учнів школи «SOFTSKILLS`SCHOOL» на першому занятті 25 листопада об 11:00 год за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 9, СГФ, ЗУНУ.

Переконані, що буде цікаво, креативно, динамічно і результативно.

До зустрічі!