» » Участь у міжнародному Ерасмус+ проєкті AFID

Участь у міжнародному Ерасмус+ проєкті AFID

Дата: 5-12-2023, 10:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах виконання міжнародного проєкту «Academic Freedom and Inclusion through Digitalization» (AFID) ERASMUS-EDU-2022-CBHE-LS-101081850 д.е.н., проф. кафедри економіки та економічної теорії факультету економіки та управління ЗУНУ, виконавчий директор ГО «Громадська синергія» Олександр Длугопольський провів серію тренінгів англійською мовою в Університеті Алкали, Іспанія, «Training on development of inclusive digital educational content».

Упродовж тренінгів учасники говорили про basics of inclusive education. Barriers for inclusion and role of Online Learning Platforms (OLP) in overcoming them; AFID student: definition of student personas / potential learners. Understanding the student's motivation to use inclusive online courses; immersive University: how to improve collaboration between teachers and students; principles of Universal Design for online courses. Case-studies of online content; methods of inclusive education. Online communication tools. Inclusive presentation of materials at OLP; development of inclusive video lectures at MS Teams; measuring the results of inclusive education. Digital applications.

Проєкт AFID спрямований на створення Multi-Institutional Inclusive Virtual Campus (MIIVC), де студенти із різними труднощами в навчанні зможуть отримати доступ до якісних онлайн-курсів з підприємництва, бізнесу, управління, які подаватимуться в асинхронному режимі в інклюзивному форматі. Проєкт AFID прагне залучити й інтегрувати всіх студентів в освітній процес, особливо тих, хто постраждав від дискримінації, тимчасово чи постійно перебуває у несприятливих умовах, має обмежені фізичні можливості, особливі освітні потреби тощо.