» » Захід в підтримку хоробрих захисників України!

Захід в підтримку хоробрих захисників України!

Дата: 10-05-2024, 15:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті 30 травня відбудеться благодійний захід в підтримку хоробрих захисників України. У програмі вечора:  подкаст із бійцем АЗОВу – Анатолієм Леоненком, позивний «Буйвол», благодійний аукціон та ярмарок, музичний виступ українського виконавця – Романа Скорпіона.

У час повномасштабної війни росії проти України ми, як ніколи, повинні об’єднуватися та працювати заради нашої Перемоги. Тому просимо Вас підтримати ініціативу Університетської ради студентів та студентського містечка класичного університету Тернополя й долучитися до аукціону, надавши лоти або продукцію для ярмарку,  підтримавши донатами.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю FPV-дронів для 3-ої окремої штурмової бригади та 105-ої окремої бригади територіальної оборони.

Ми переконані, що спільними зусиллями, ми допоможемо нашим звитяжним Героям, які борються за Україну! Розраховуємо на Вашу підтримку!

Наша сила – в єдності!  Слава Україні!

Якщо Ви готові нас підтримати, зателефонуйте нам:  +380 93 057 75 12 – Сергій.