» » І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Дата: 10-05-2024, 14:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті на базі навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

За результатами конкурсу, юнаки та дівчата посіли такі місця:

1) за спеціальністю «Політологія»:

1 місце – Степан Пасічник (група ПОЛ-21) за наукову роботу «Партії тоталітарного типу: соціально- політологічний аналіз» (науковий керівник: кандидат історичних наук, доцент  Мирослава Гурик).

2 місце – Ірина Юрченко (група ПОЛ-21) за наукову роботу «Феномен парламентаризму в українському політичному процесі» (науковий керівник: кандидат історичних наук, доцент Мирослава Гурик.).

3 місце – Олексій Островський (група ПОЛ-11) за наукову роботу «Вплив націоналізму на консолідацію суспільства в умовах екзистенційної загрози» (науковий керівник: викладач Орест Качуровський).

2) за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»:

​ 1 місце – Роман Влох (група МІМм-21) за наукову роботу «Міжнародні економічні війни» (науковий керівник: PhD Олександр Сохацький).

2 місце – Владислав Білан (група МЕВ-11) за наукову роботу «Реформування системи загальноєвропейської безпеки в умовах глобальних гібридних викликів» (науковий керівник: PhD Олександр Сохацький).

3) за спеціальністю «Туризм»:

1 місце – Адам Федик (група ГРС-21) за наукову роботу «Сучасні тенденції та перспективи розвитку туризму в Україні» (науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент Володимир Мазур).

4) за спеціальністю «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»:

​1 місце – Богдан Ільчук (група ЕМЕн-31) за наукову роботу «Трансформація інноваційного потенціалу регіонів Східної Німеччини» (науковий керівник: доктор економічних наук, професор Ігор Ліщинський).

5) за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини»:

​ 1 місце – Назарій Бас, Тетяна Талейко (група МЕВ-41) за наукову роботу «Прогнозування зміни клімату в Північній Америці за допомогою ШІ» (науковий керівник: доктор економічних наук, професор Роман Зварич).

2 місце –  Михайло Федуник (МЕНМ-21) за наукову роботу «Шерингова економіка як феномен міжнародного ринку послуг» (науковий керівник: кандидат економічних наук Максим Живко).

3 місце – Максим Жубіль, Тетяна Романюк (група МЕВ-21) за наукову роботу «Відновлення Каховської ГЕС з використанням ШІ» (науковий керівник: доктор економічних наук, професор Роман Зварич).

Ваша сміливість та інноваційність прокладають шлях для нових досягнень у майбутньому!

Бажаємо вам подальших перемог, успішної кар’єри та нових наукових звершень!