» » Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні та інтеграційні напрями розвитку індустрії гостинності та міжнародного бізнесу»

Дата: 13-05-2024, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчально-науковий інститут міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету запрошує всіх охочих взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Актуальні та інтеграційні напрями розвитку індустрії гостинності та міжнародного бізнесу», яка відбудеться 24-26 травня на базі сучасного готелю з автентичним колоритом у Карпатських горах.

Контактна особа: 067 378 17 15 – Оксана Гугул.