» » Зустріч у межах міжнародного проєкту Ерасмус+ "MY FARM"

Зустріч у межах міжнародного проєкту Ерасмус+ "MY FARM"

Дата: 14-05-2024, 15:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Команда кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління з Західноукраїнського національного університету взяла участь у стартовій зустрічі міжнародного проєкту Ерасмус+ "MY FARM", яка відбулася в Неаполі, Італія.

У складі делегації від ЗУНУ – професор Мирослав Комар, доцент Христина Ліпяніна-Гончаренко, доцент Олександр Осолінський.

MY FARM - це проєкт, що фінансується Європейським Союзом та об'єднує партнерів з Греції, Кіпру, Румунії, України, Португалії та Італії.

З 9 по 11 квітня під теплим неаполітанським сонцем провели стартову зустріч Неапольського університету імені Федеріко ІІ. Ми поділилися ідеями та перспективами з різних фонів та об'єднані спільною метою сприяння сталим та багатофункціональним сільськогосподарським практикам.

Дякуємо Неапольському університету імені Федеріко ІІ за гостинність та усім нашим партнерам за плідну роботу та ентузіазм.

Ми готові перетворювати виклики на можливості та разом формувати майбутнє сільського господарства!