» » Моніторинг якості повітря з віджетом SaveEcoBot

Моніторинг якості повітря з віджетом SaveEcoBot

Дата: 14-05-2024, 19:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Хочете дізнатися, яким повітрям ви дихаєте? Наскільки воно забруднене у вашому місті? Який радіаційний фон у вашому населеному пункті? Як подати скаргу про забруднення? До ваших послуг – SaveEcoBot!

У межах підписаної угоди між ГО “SaveDnipro” та Західноукраїнським національним університетом,  запроваджено моніторинг якості повітря.
Місією ГО “SaveDnipro” є захист права громадян на чисте та безпечне довкілля, сприяння впровадженню екологічних реформ та відкриттю суспільно-важливої екологічної інформації. У співпраці з кафедрою екології та охорони здоров’я ЗУНУ фахівці шукають шляхи впливу на екологічну ситуацію в Україні та світі.

Основні цілі: екологізація промислових підприємств, тотальний моніторинг якості повітря, відкриття та цифровізація екологічних даних, відновлення зеленої інфраструктури, посилення екологічної безпеки.

Пропонуємо вашій увазі SaveEcoBot – єдину в Україні екологічна система, яка поєднує дані про поточний стан довкілля, про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля.

Зайшовши на сайт, ви зможете знайти:
·  Інтерактивну карту радіаційного фону.

·  Детальну інформацію про стан радіаційного фону в областях та населених пунктах.

·  Карту якості повітря з напрямком та швидкістю вітру.

·  Інформацію про якість повітря з кожного поста моніторингу та дані по населених пунктах.

·  Аналітику та карту пожеж України з деталями по кожному з регіонів.

·  Аналітику екологічних податків.

·  Статистику результатів роботи екоінспекції.

Встановіть віджет на свій сайт й моніторте якість повітря у вашому населеному пункті. Дихайте чистим повітрям!

Інструкція тут:  vdzhet-sejv-eko-bot.pdf
Завантажити Переглянути онлайн