» » Інформаційна сесія «Дізнайся про Erasmus+»

Інформаційна сесія «Дізнайся про Erasmus+»

Дата: 15-05-2024, 12:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До Дня Європи у Західноукраїнському національному університеті відбулася інформаційна сесія «Дізнайся про Erasmus+», у якій взяли участь викладачі та студенти ЗУНУ.

Під час заходу учасники програми Erasmus+ розповіли присутнім про можливості міжнародної освіти та поділилися своїми історіями  досягнень й успіхів. Дівчата зазначили, що академічна мобільність – це інвестиція в особистісне та професійне зростання.

Окрім безцінного досвіду навчання, учасники академічної мобільності  познайомилися із унікальною культурою європейських держав.

Також студенти наголосили, що програма Erasmus+ – невід'ємна складова співпраці України та Європейського Союзу.

Бажаємо усім учасникам наснаги у розвитку міжнародного освітнього та наукового співробітництва.