» » V Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах сучасних викликів»

Дата: 15-05-2024, 12:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У четвер, 16 травня 2024 року, за ініціативи кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету відбудеться  V Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах сучасних викликів».

Метою заходу є визначення стратегічних імперативів сучасного менеджменту, окреслення підходів до удосконалення механізмів та технологій публічного управління в контексті реагування на сучасні виклики, розкриття соціально-економічних аспектів управління  людськими ресурсами в умовах цифрової економіки, вироблення напрямів удосконалення технологій медичного менеджменту у функціональній діяльності закладів охорони здоров'я в умовах безпекових викликів та загроз.

Напрями роботи конференції:

1. Стратегічні імперативи сучасного менеджменту.
  2. Механізми та технології публічного управління в контексті реагування на сучасні виклики.
  3. Соціально-економічні аспекти управління людськими ресурсами в умовах цифрової економіки.
  4. Технології менеджменту у функціональній діяльності закладів охорони здоров'я в умовах безпекових викликів та загроз.

Детальна інформація розміщена на афіші!

Усі охочі можуть долучитися до роботи конференції!