» » ХІХ літня Універсіада України з волейболу

ХІХ літня Універсіада України з волейболу

Дата: 15-05-2024, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 8-11 травня відбулися матчі третього етапу ХІХ літньої Універсіади України з волейболу. Участь у змаганнях взяли дві чоловічих та дві жіночих команди класичного університету Тернополя.
У м. Кам'янець-Подільський друга чоловіча збірна здобула одну перемогу над командою Хмельницького національного університету. У м. Луцьк волейболісти першої чоловічої збірної здолали команду рівненської області.
В Чернівцях друга жіноча збірна здобула перемогу над збірною Вінницької області.
За підсумками змагань у фінальний етап першості пройшла жіноча перша команда Західноукраїнського національного університету у складі Діана Голод, ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ», Лілія Попович, ФФО, Анастасія Джима, СГФ, Олександра Осипенко, СГФ, Богдання Грицик, ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ», Дарія Степура, ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ», Марія Риболовлєва, ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ», Софія Самусенко, ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ», Олександра Овчаренко, ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ», Вероніка Туркула, ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ», Ірина Верхоляк, СГФ, Ірина Пирик, ФФО.

Фінальний етап ХІХ літньої Універсіади України з волейболу серед жіночих команд проходитиму у Західноукраїнському національному університеті протягом 22-26 травня 2024 року.