День Європи у ЗУНУ!

Дата: 15-05-2024, 16:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах Дня Європи офіс проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) організував для молоді різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію європейських цінностей.
Під час урочистого закриття Днів Європи проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц привітала всіх учасників та вручила нагороди переможцям заходів.
1 місце у конкурсі відеопрезентацій посіла команда активу студентського містечка ЗУНУ, яка презентувала відео про культурну різноманітність та єдність народів Європи
В інстаграм-вікторині «EuroUnity» переможцями стали четверо найшвидших та найточніших знавців європейських реалій.
Гра-подорож «Європа без кордонів» - пізнавальний захід для студентів ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ», який об’єднав молодь у прагненні розвиватися, змінювати світосприйняття.
Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц висловила подяку всім організаторам та учасникам заходів, зазначивши, що такі ініціативи сприяють розвитку міжнародного співробітництва та взаєморозуміння між молоддю різних країн.
Пишаємося активною участю студентів ЗУНУ у святкуванні Дня Європи!