» » Зустріч-дискусія «Шлях України до Євросоюзу»

Зустріч-дискусія «Шлях України до Євросоюзу»

Дата: 17-05-2024, 12:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті відбулася зустріч-дискусія  «Шлях України до Європи» із радницею віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вікторією Лобунь, яку організував колектив відділу творчої самореалізації та виховання ЗУНУ.

Україна стрімко прямує до Євросоюзу. Чи так би ми цього хотіли? Настільки добре ми знаємо цю тему, наскільки вона відкрита? Ті та інші запитання цікавили нашу студентську молодь, а пані Вікторія змістовно відповіла на їхні запитання.

Пісню у подарунок «Україна переможе» виконала студентка соціально-гуманітарного факультету – Анастасія Галещук.

Модератор зустрічі – Оксана Кічак.

Віримо, що скоро настане довгоочікувана Перемога, а з нею – розквіт рідної України!