» » Результати студентського кіберспортивного турніру!

Результати студентського кіберспортивного турніру!

Дата: 17-05-2024, 15:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вже вдруге поспіль колектив студентського містечка Західноукраїнського національного університету проводить студентський кіберспортивний турнір  з дисципліни Counter-Strike 2 (формат 5х5) серед молоді класичного університету Тернополя.

Спонсорами та співорганізаторами турніру виступили бренд 2EGaming та кіберспортивний клуб X-Game Сyber Сlub.

За результатами турніру 1 місце здобула команда «Blackout». Кожен член команди переможців отримав комп’ютерні миші 2E Gaming Mouse HyperDrive.

Серед членів команди: капітан – Канафар Олег (ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ»), Лозинський Дмитро (ФФО), Стах Давид (ФКІТ), Каракуць Леон (ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ»), Кекоть Руслан (ФКІТ).

Друге місце завоювала команда «Gabelok Team», юнаки виграли гарнітури 2E Gaming Headset: капітан – Солонина Остап (ННІІПІ), Кінах Владислав (ННІІПІ), Болехівський Владислав (ФКІТ),  Якубовський Максим (ННІІПІ), Тимошенко Роман.

Бронзове – 3 місце посіла команда «Montilio». Ігрові поверхні 2E Gaming Mouse Pad PRO отримали:  капітан – Балицький Ростислав (ФКІТ), Баранов Сергій (ФКІТ), Соляник Станіслав (ФКІТ), Ларіоник Максим (ЮФ), Сапсай Владислав (ФКІТ).

Директор студентського містечка Всеволод Обертас нагородив юнаків грамотами, технікою та комплектуючими до комп’ютерів. Ці призи допоможуть хлопцям вдосконалювати свої вміння, адже здобувши перемогу в університетських змаганнях юнаки довели, що готові брати участь у турнірах національного, а згодом і міжнародного рівня!

Вітаємо хлопців й бажаємо впевненого поступу!