Вітання з Днем науки!

Дата: 18-05-2024, 12:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні спільнота учених класичного університету Тернополя відзначає День науки.

Це свято тих, хто упродовж багатьох років працює на благо розвитку української освіти, невпинно сприяє прогресу наукової сфери, робить неоціненний внесок у підвищення інтелектуального рівня суспільства, наповнює новими гранями багаторічні університетські традиції, примножує здобутки ЗУНУ.

Відрадно, що когорта науковців Західноукраїнського національного університету щоденно впроваджує новітні технології та підходи в освіті, формує майбутнє нашої країни через наукові досягнення та інноваційні проєкти, обʼєднується у спільних прагненнях будувати сучасну, прогресивну та високотехнологічну державу.

Хай Ваша творча наснага, завзятість і любов до обраної справи надихає до нових звершень на славу науки та України!

Голова вченої ради – Андрій КРИСОВАТИЙ