День науки в ЗУНУ!

Дата: 20-05-2024, 12:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У середу, 22 травня 2024 року, о 10 год у залі засідань вченої ради відбудеться засідання науково-технічної ради ЗУНУ, приурочене відзначенню Дня науки в Україні.

Будуть заслухані привітання ректора Західноукраїнського національного університету Оксани Десятнюк, проректора з наукової роботи Миколи Дивака, а також вручені грамоти працівникам університету, які отримали вагомі результати у науковій, дослідницькій та інноваційній сферах у 2023 році.

На засідання запрошуються директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів, завідувачі кафедр, керівники та працівники наукових підрозділів, члени наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, працівники, які відзначені у наказі ректора університету від 10 травня 2024 року № 347 (додається).

zunu-347-den-nauki.pdf
Завантажити Переглянути онлайн