Вишиванка – код нації!

Дата: 20-05-2024, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільщина насичено відсвяткувала Всесвітній день вишиванки, який започатковано ще у 2006 році. Це яскраві концертні програми, дефіле, виставки, ярмарки.

Приємно, що працівники, студенти та випускники Західноукраїнського національного університету підтримують національні культурні традиції. Вони стали активними учасниками цих дійств, адже вишиванка – це символ національної гордості та свободи, єдності та нашої Перемоги.

У міському святі «Вишиванка – код нації» співали випускники ЗУНУ, солісти народного театру пісні «Для тебе» Елеонора Атаманчук та Ірина Гонташ.

У виставці-ярмарку, яку організував Тернопільський обласний методичний центр народної творчості, взяла участь майстриня народних художніх промислів, фахівець відділу творчої самореалізації та виховання – Марія Гайда.

Нехай українська вишиванка огорне теплом усіх українців у мирній країні.

Слава Україні!