» » Студенти та викладачі ЮФ вивчали освітній курс з криміналістики

Студенти та викладачі ЮФ вивчали освітній курс з криміналістики

Дата: 22-05-2024, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Юридичний факультет Західноукраїнського національного університету продовжує активну міжнародну співпрацю з іноземними колегами.

Упродовж 13-17 травня 2024 року викладачі юридичного факультету: к.ю.н., доцент Юрій Пілюков, к.е.н., доцент Ольга Карапетян, к.ю.н., доцент Наталія Ментух та старший викладач Іван Мельник разом із студентами спеціальностей «Право», «Правоохоронна діяльність» та «Міжнародне право» пройшли освітній курс із криміналістики, проведений Вищою школою управління охороною праці в Катовіцах, Польща, у межах польсько-українського проєкту.

Під час навчання учасники деталізували польський досвід роботи, обмінювалися знаннями з колегами, вдосконалювали підходи та практики у сфері криміналістики, поліграфології у рамках освітнього процесу в Україні.