» » Круглий стіл «Дискримінаційна реклама та гендерні аспекти в рекламі»

Круглий стіл «Дискримінаційна реклама та гендерні аспекти в рекламі»

Дата: 22-05-2024, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На факультеті економіки та управління Західноукраїнського національного університету відбувся круглий стіл «Дискримінаційна реклама та гендерні аспекти в рекламі», у якому взяли участь студенти та викладачі кафедри маркетингу ФЕУ.

Під час круглого столу завідувач кафедри маркетингу Тетяна Борисова, яка очолює Тернопільське регіональне представництво Індустріального гендерного комітету з реклами і є відповідальною за гендерну політику на ФЕУ, ознайомила учасників із законодавством про дискримінаційну рекламу, ознаки дискримінації, в т.ч. за ознакою статі.

Студенти зібрали фото рекламних креативів, розміщених на білбордах і сітілайтах у м.Тернопіль.  Разом із викладачами юнаки та дівчата аналізували рекламу м.Тернопіль на відповідність вимогам Закону України «Про рекламу», отримали правовий коментар від керівника Тернопільського регіонального представництва Індустріального гендерного комітету чи дискримінаційна конкретна реклама, чи ні.

Майбутнім маркетологам важливо знати як працювати у правовому полі і уникнути штрафів, генеруючи контент.