» » Творча зустріч із українським письменником, поетом, громадським діячем – Володимиром Шовкошитним

Дата: 22-05-2024, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя відбулася творча зустріч студентської молоді із відомим українським письменником, поетом, громадським діячем – Володимиром Шовкошитним.

Володимир Шовкошитний один із тих українців, який творив історію України заради майбутнього нації та народу.  Він керівник групи ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, організатор і учасник перепоховання борців за волю України: Василя Стуса, Олекси Тихого, Юрія Литвина, народний депутат І скликання, співавтор Декларація про державний суверенітет України, Акту проголошення Незалежності України та Конституції України.

Як заступник голови Національної спілки письменників України, керівник видавництва «Український пріоритет» Володимир Федорович робить дуже важливу справу – торує шлях письменників до читачів.

Пан Володимир презентував книги українських майстрів пера, виданих видавництвом «Український пріорітет».

Пісню «З нами віра» подарувала учасникам зустрічі Ілона Дядьо.

Модератор зустрічі – Оксана Кічак.

Організатор зустрічі – відділ творчої самореалізації та виховання дякує бібліотеці ім. Л. Каніщенка за співпрацю.

Миру усім, злагоди і Перемоги.

Слава Україні!