» » Відеолекція «Шевченко тримає стрій»

Відеолекція «Шевченко тримає стрій»

Дата: 23-05-2024, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять друге травня – 163 річниця перепоховання Тараса Шевченка на Чернечу гору, поблизу Канева.

Шевченко завжди актуальний, а сьогодні Великий Кобзар актуальний, як ніколи. У складний час для українців його слова звучать по-новому.

Зі студентами ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ» зустрілися просвітянка, засновниця освітнього волонтерського проєкту «Патріотичні й небайдужі», кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри педагогіки та менеджменту освіти ТНПУ ім.В.Гнатюка Надія Сеньовська та учасниця проєкту, кандидат філологічних наук, доцентка кафедри  української та зарубіжної літератур і методик  їх навчання ТНПУ ім.В.Гнатюка Тетяна Скуратко. Вони презентували відеолекцію «Шевченко тримає стрій».

Тараса Шевченка представили у новій та зовсім незвичній інтерпретації, зважаючи на умови сьогодення.

Модерувала зустріч – Оксана Кічак.

Організатор – колектив відділу творчої самореалізації та виховання.

Тож читаймо Тараса, вивчаймо його творчість.

Доки живуть генії в наших устах, доти не вмре Україна!