18 FORUM CTO

Дата: 24-05-2024, 16:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Доценти кафедри транспорту і логістики навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету Микола Буряк і Руслан Розум взяли участь у 31-й спеціалізованій виставці автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів AutoTechService у м. Київ.

У межах заходу відбувся 18 FORUM CTO та нагородження найкращих студентів та освітніх закладів Всеукраїнського спеціалізованого конкурсу професійної майстерності SERVICE MASTER JUNIOR 2024.

Зустріч об'єднала представників провідних університетів та автобізнесу. Учасники ознайомилися із цікавими пропозиціями для СТО від виробників, постачальників, розробників та освітніх платформ. Це сприяло налагодженню контактів, обміну досвідом та стимулюванню інновацій в сфері автомобільного сервісу.