Зустріч зі студактивом

Дата: 24-05-2024, 16:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Островерхов зустрівся зі студентським активом Західноукраїнського національного університету.

Молоді люди обговорили ряд проблем, що стосуються освітнього процесу, проживання у гуртожитках, проведення благодійного заходу у підтримку хоробрих.

Звертаючись до юнаків та дівчат, проректор зазначив: «Ваша наполегливість, цілеспрямованість є запорукою поступу університету в умовах сьогодення.  Мені дуже приємно, що студенти беруть активну участь в управлінні закладом вищої освіти, реалізовують молодіжні проєкти, спільними зусиллями з професорсько-викладацьким колективом покращують якість надання освітніх послуг, беруть участь в опитуваннях щодо проблем життєдіяльності ЗУНУ та шляхів їх вирішення».

Під час наради заслухали голову УРС Михайла Прокопіва, який розповів про підготовку до благодійного заходу, який організовує Університетська рада студентів спільно із студмістечком.