ПромоДень на публічній службі

Дата: 27-05-2024, 10:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 травня 2024 р. о 10.00 год у залі засідань вченої ради Західноукраїнського національного університету відбудеться інформаційний захід «ПромоДень на публічній службі», ініційований Західним міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби.

Метою заходу є забезпечення поширення знань про актуальні аспекти проходження державної служби серед молоді, підвищення їх обізнаності з питань щодо пошуку вакансій, порядку проведення конкурсу, соціальних гарантій та переваг державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, професійного та кар’єрного зростання.

Запрошуємо до участі:

• випускників та студентів старших курсів, які розпочинають свій професійний розвиток;
  • усіх, хто бажає побудувати кар’єру в державних органах та органах місцевого самоврядування;
  • тих, хто зацікавлений дізнатися більше про особливості роботи на публічній службі.