» » Колектив юридичного факультету Західноукраїнського національного університету передав 20 FPV-дронів українським захисникам

Дата: 27-05-2024, 17:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно професорсько-викладацький колектив та студентство юридичного факультету Західноукраїнського національного університету передали 20 FPV-дронів українським військовим.

«Усвідомлюючи, наскільки важливими у сучасній війні є квадрокоптери, ми об’єднуємося для того, щоб допомагати Збройним Силам України, закуповуючи таке необхідне технічне обладнання. Дрони – «очі» українських військових, які допомагають виконувати їм бойові завдання й наближати довгоочікувану мить для кожного українця.

Ми переконані, що перемога – це та ціль, над якою потрібно працювати спільно, кооперуючи зусилля. Я дякую усім викладачам, студентам, благодійникам, які долучилися до збору коштів», – зазначає декан юридичного факультету Сергій Банах.