» » Виставка художніх робіт «Україно – ти моя молитва!»

Виставка художніх робіт «Україно – ти моя молитва!»

Дата: 28-05-2024, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася виставка художніх робіт «Україно- ти моя молитва!» просвітянки, знаної тернопільської художниці Наталії Басараб з нагоди її 70-річчя.

Пані Наталія презентувала «Їхні очі дивляться в душу» - портрети воїнів-захисників, серед яких студенти, працівники та випускники Західноукраїнського національного університету.

Учасниця творчих колективів Тернопільщини, лауреат всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів-конкурсів, солістка художніх колективів ЗУНУ Ілона Дядьо подарувала присутнім пісню.

Також до привітань долучилася просвітянка, начальник відділу творчої самореалізації та виховання ЗУНУ, заслужений працівник культури України Світлана Сорочинська.

Хай твориться Вам, надихається, множиться у вільній, непереможній Україні, шановна Наталіє Казимирівно!