» » Наукові пікніки «Геніальність у простоті»

Наукові пікніки «Геніальність у простоті»

Дата: 28-05-2024, 10:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернополі відбулися 11 Наукові пікніки «Геніальність у простоті», у яких взяли участь студенти й викладачі юридичного факультету та соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.

Для відвідувачів було розгорнуто 50 імпровізованих мінілабораторій просто неба, організовано виставки з науково-технічними розробками.

Колектив ЮФ провів слідчі експерименти, майстер-класи зі збору та розбору зброї,  дипломатичного етикету та протоколу; СГФ підготував розмаїття художних воркшопів для тернополян, розважальні інтерактиви для малечі та дорослих, творчі завдання.

До заходу також долучитися школи, коледжі, громадські організації, представники бізнесу.

Організували Наукові пікніки Тернопільська міська рада за координації Управління сім'ї, молодіжної політики та захисту дітей,  спільно з ГО «Центр Науки Тернополя» та Благодійним фондом «МХП Громаді».