» » ЗУНУ придбав 5 FPV-дронів для захисників!

ЗУНУ придбав 5 FPV-дронів для захисників!

Дата: 29-05-2024, 19:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щодня український народ наближає Перемогу, консолідує зусилля, аби врятувати якомога більше життів захисників України, донатить, волонтерить та підтримує тих, хто потребує допомоги.
Професорсько-викладацький колектив та працівники класичного університету Тернополя організували черговий збір на придбання 5 FPV-дронів, які є надійними помічниками військових на передовій, пультів управління та окулярів до них.
Проректор з наукової роботи Микола Дивак, передаючи квадрокоптери Західному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України (м.Львів) від університетської родини, сказав: «Працюючи у тилу, ми не забуваємо про наших незламних Героїв, які невтомно захищають нас. Ці дрони – наш маленький внесок у спільну справу, й ми віримо, що тільки разом здолаємо ворога! Слава Україні!»
Дякуємо кожному, хто наближає нас до мети – вільної та незалежної України.
Вистоїмо!