» » Стажування в Університеті прикладних наук Інхолланд у межах програми Еразмус+

Стажування в Університеті прикладних наук Інхолланд у межах програми Еразмус+

Дата: 30-05-2024, 10:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах програми академічної мобільності Еразмус+, доценти кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету Наталія Батрин та Тетяна Бучинська пройшли стажування в Університеті прикладних наук Інхолланд (м. Алкмар, Королівство Нідерланди).

Вони провели лекційні та практичні заняття зі студентами 2 та 3 курсів спеціальності «Business Studies» Університету прикладних наук Інхолланд у м. Алкмар, взяли участь у тренінгах викладачів: Франка Слісера, Яніти Монни, Даніель Плантенги, та зустрілися зі студентами ЗУНУ, які навчаються за програмою академічної мобільності Еразмус+ в Інхолланд університеті.

Стажування за програмою академічної мобільності Еразмус+ - це унікальна можливість обмінятися досвідом та кращими практиками з колегами з європейського університету задля розвитку і впровадження інновацій в ЗУНУ.