Модельовані судові засідання

Дата: 31-05-2024, 12:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На завершення тижня тренінгів та вивчення дисципліни «Кримінальний процес», студенти 3 курсу юридичного факультету влаштували модельовані судові засідання. Працюючи над справами, які вони вибрали з реального життя за допомогою Єдиного реєстру судових рішень, майбутні юристи продемонстрували свої навички та знання у сфері права.

На засіданнях присутні були адвокат Іван Антюк та представники Західного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги Юрій Гордєєв та Віталій Сольський.

Вони не лише оцінили вміння студентів вирішувати складні юридичні питання, а й поділилися своїм досвідом та порадами з майбутніми колегами.

Ця подія не лише підкреслила важливість практичного досвіду в навчанні, а й дала студентам можливість відчути атмосферу реального судового процесу та розвинути свої навички аргументації та публічного виступу. Бажаємо молодим юристам подальших успіхів у їхній кар’єрі та опануванні надзвичайно важливих навичок!