» » Засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Збаразької територіальної громади

Дата: 3-06-2024, 10:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулося засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Збаразької територіальної громади. Учасники робочої групи: професорсько-викладацький колектив кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ФЕУ ЗУНУ та працівники Збаразької міської ради спільно розглянули питання про виконання першого етапу науково-дослідної роботи щодо формування інформаційно-аналітичного забезпечення розробки стратегії розвитку громади.

У процеcі засідання робочої групи  виступили: д.е.н., професор завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, керівник госпдоговірної теми Михайло Шкільняк, який розповів присутнім про результати виконання першого етапу науково-дослідної роботи,  відповідальний виконавець д.е.н., професор  Тетяна Желюк, яка виступила із презентацією отриманих результатів проведеного аналізу ресурсного потенціалу Збаразької територіальної громади; соціологічного дослідження та експертних  опитувань щодо бачення векторів та пріоритетів розвитку громади різними групами стейкхолдерів; презентувала розроблений  профіль громади як інструмент її конкурентного позиціонування та залучення інвестиційних ресурсів та стратегічну матрицю SWOT-аналізу з  виокремленням сильних  і слабких сторін територіальної громади, можливостей, що відкриваються при її розвитку, та небезпек, пов'язаних з її існуванням в умовах сучасних викликів та загроз.

Під час обговорення отриманих результатів взяли участь голова Збаразької ТГ Роман Полікровський та члени робочої групи: д.е.н., проф. Алла Мельник, к.е.н., доц. Тамара Попович, к.е.н., доц. Наталія Котис. Учасники верифікували напрями подальшої роботи щодо розробки головного варіанту стратегії розвитку Збаразької ТГ.