» » Екопросвітницька акція «Бережемо пам’ять, прикрашаємо місто!»

Екопросвітницька акція «Бережемо пам’ять, прикрашаємо місто!»

Дата: 3-06-2024, 10:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Без традицій – немає культури, а без культури – немає нації.

Молодь Західноукраїнського національного університету не лише розвивається творчо, а й активно бере участь у збереженні та відновленні пам’яток культури.

Учасники художніх колективів відділу творчої самореалізації та виховання ЗУНУ долучаються до акцій, які організовує і проводить Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Т. Шевченка. Нещодавно вони приєдналися до реалізації екопросвітницької акції «Бережемо пам’ять, прикрашаємо місто!»

Наші небайдужі студенти разом із молоддю міста прибирали та висаджували квіти у сквері, де буде встановлений пам’ятник неперевершеному українському режисеру, актору, драматургу, засновнику Молодого театру і театру «Березіль» Лесю Курбасу у м. Тернополі.

Бажаємо юнакам та дівчатам завжди мати відкрите серце для добрих справ, шанувати і примножувати все українське!