» » Студент ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ» - срібний призер чемпіонату Румунії з баскетболу

Студент ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ» - срібний призер чемпіонату Румунії з баскетболу

Дата: 5-06-2024, 12:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студент ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ» Петро Білоус став срібним призером чемпіонату Румунії з баскетболу серед спортсменів до 16 років. За підсумками чемпіонату Петро був обраний у символічну п'ятірку чемпіонату Румунії U-16.

Він є кандидатом до кадетської збірної України.

За 5 ігор плей-оф першості серед однолітків Петро у середньому здобув 18.8 очка, 9 підбирань (обидва показники – топ-10 турніру) та 1.1 передачі (за 26:49 хвилин).

У 7 зустрічах ЄЮБЛ U-16 на міжнародній арені у середньому за 25 хвилин набрав 16.6 очка, ставши найкращим скорером команди, а також відзначався 7 підбираннями, 1.3 перехоплення та 1 результативною передачею. Його рейтинг ефективності – 11.6.

До виступів у Румунії Петро Білоус займався баскетболом у Тернополі, Одесі та Італії. Торік був одним із трьох гравців 2008 р.н., яких викликали на навчально-тренувальний збір до ЧЄ U-16.

Кадетська збірна України U-16 нового скликання у серпні виступатиме на чемпіонаті Європи в Північній Македонії.