» » Вітаємо завідувача кафедри економіки та економічної теорії Віктора Козюка з отриманням міжнародного сертифікату!

Дата: 5-06-2024, 11:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаємо завідувача кафедри економіки та економічної теорії факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету, д.е.н., професора Віктора Козюка із отриманням сертифікату за науковий внесок у проведенні міжнародного онлайн-вебінару «CBDC: From Purpose Debates to Design Discussions» для студентів та фінансистів.

У співпраці із ІDEA Academy, Мальта, Віктор Валерійович виступив із лекцією 29 травня 2024 року.

Бажаємо Віктору Козюку невпинного наукового пошуку та натхнення у щоденній праці!