» » У ЗУНУ створено Раду роботодавців

У ЗУНУ створено Раду роботодавців

Дата: 5-06-2024, 16:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою забезпечення високої якості професійної підготовки здобувачів освіти, співпраці із підприємствами, установами та організаціями, об’єднання інтелектуального потенціалу, набуття студентами практичного досвіду, у Західноукраїнському національному університеті створено Раду роботодавців.

Основними завданнями ради є надання пропозицій щодо стратегії діяльності та розвитку університету з урахуванням тенденцій ринку праці; розробка та апробація ефективних механізмів взаємодії зво із підприємствами-роботодавцями; участь у моніторингу та аналізі освітніх програм ЗУНУ; створення бази кращих підприємств, установ та організацій України, які можуть забезпечити на високому рівні практичну підготовку здобувачів освіти; сприяння залученню позабюджетних коштів для реалізації проєктів університету.

Рада роботодавців – це унікальна платформа для теорії та практики, поєднання бажань студентів із реальними можливостями професійного становлення та кар’єрного зростання!

До Ради роботодавців входять: голова Тернопільського міськрайонного суду Олег Вийванко, голова апеляційного суду в Тернопільській області Богдан Гірський, директор Тернопільського обласним центром зайнятості Микола Городецький, начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області Петро Гринчишин, голова правління Міжбанківської валютної біржі Анатолій Гулей,  в.о. генерального директора AT «Тернопільобленерго» Віталій Гумен,  к.е.н., доцент кафедри бізнес-аналітики та інноваційного інжинірингу ЗУНУ Ольга Завитій, директор ТДВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ OПAC» Віталій Запухляк, генеральний директор ТРЦ «Подоляни» Михайло Ібрагімов, директор ТОВ «НВФ«ІНТЕГРАЛ»» Ольга Колос, начальник Головного Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей,  начальник Тернопільської митниці Юрій Мацібора, засновник компанії «MagneticOne» Руслан Савчишин, керівник кадрової служби ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» Юлія Слободянюк, в.о. начальника Головного управління ДПС в Тернопільській області Руслан Цвігун, директор департаменту фінансів Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Чепіль, Почесний консул Угорщини в м.Тернопіль директор ТРЦ «Подоляни» Тетяна Чубак.