» » Студенти та викладачі ФКІТ організували благодійний захід для дітей Новосільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради

Дата: 7-06-2024, 09:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти та викладачі факультету компʼютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету завітали у Новосільську спеціальну школу Тернопільської обласної ради.

Колектив ФКІТ, зустрівшись із дітьми, провели захопливі ігри, організували цікаві призи та солодкі подарунки.

Дітки, які були в передчутті особливого та надзвичайного, залишилися задоволеними, а професорсько-викладацький колектив й студенти – щасливими, адже закарбували у серцях учнів спогади про приємні митті.

Висловлюємо особливу подяку за організацію та проведення благодійного заходу декану факультету комп’ютерних інформаційних технологій Ігорю Якименку, заступнику декана Людмилі Гончар, доцентам: Ігорю Паздрію та Михайлу Шпінталю, усім викладачам і студентам факультету комп’ютерних інформаційних технологій, які долучилися до реалізації заходу!