» » Міжнародна співпраця із Мюнхенським університетом Людвіга Максиміліана

Міжнародна співпраця із Мюнхенським університетом Людвіга Максиміліана

Дата: 7-06-2024, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Фахівці міжнародного центру культури та розвитку і колектив кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій організували онлайн-зустріч студентів спеціальності "Бізнес-комунікації та переклад" Західноукраїнського національного університету зі студентами спеціальності "Міжкультурна комунікація" Мюнхенського університету Людвіга Максиміліана  (м. Мюнхен, Німеччина).

Координати – доцент Тетяна Паничок, професор Ольга Царик, доктор Грегор Штерценбах і професор Анна Майзер.

Студенти групи БКП-31: Максим Гусак, Віктор Слабодух, Святослав Білінський презентували німецькою мовою спеціальність "Бізнес-комунікації та переклад" та розповіли про особливості навчання в ЗУНУ.

Ця зустріч стала черговим важливим кроком у розвитку міжнародної співпраці та обміну досвідом між закладами вищої освіти. Молодь мала змогу обговорити актуальні питання міжкультурної комунікації, поділитися своїми знаннями та поглядами, а також налагодити контакти для подальшої співпраці.

Під час заходу учасники розглянули різні аспекти бізнес-комунікації в умовах глобалізації, а також зосередили увагу на культурних відмінностях та їх впливі на професійне спілкування.

Студентка групи БКП-21 Христина Казмірчук зазначає німецькою моавою: «Die Universität bietet uns erneut die Möglichkeit, mit den Menschen, die Deutsch lernen, und mit den Muttersprachlern zu kommunizieren. Dieses Mal war es interessanter, da viele Teilnehmer von beiden Seiten anwesend waren. Die Diskussion über das Studentenleben in Deutschland und der Ukraine hat viel Freude bereitet»

Також своїми враженнями поділилася студентка групи БКП-21 Віка Мазуренко: «Ich habe diese Erfahrung, mit internationalen Studenten zu kommunizieren, sehr genossen. Wir haben nicht nur unsere Deutsch- und Englischkenntnisse geübt, sondern auch eine Menge Erfahrungen über das Leben in verschiedenen Ländern ausgetauscht. Die informelle Kommunikation mit den Studierenden ermöglichte es uns, kulturelle Unterschiede besser zu verstehen und gemeinsame Interessen zu finden. Die deutschen Studierenden sind sehr nett und kommunikationsfreudig, was uns viel Freude und positive Gefühle bereitet hat».