» » ЗУНУ посів 14 місце у рейтингу «ТОП-200 Україна 2024»

ЗУНУ посів 14 місце у рейтингу «ТОП-200 Україна 2024»

Дата: 21-06-2024, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві із міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентував вісімнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2024».

Цьогоріч Західноукраїнський національний університет посів 14 місце серед 200 зво нашої держави, піднявшись на 7 позицій.

При складанні рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти, яка зазнає глибинних змін під час реформувань та великих втрат у результаті повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну.

Професорсько-викладацький колектив класичного університету Тернополя плідно працює на результат, демонструє якісну роботу, лідерські позиції та професіоналізм, незважаючи на виклики сьогодення.

Вітаємо університетську спільноту із вагомим досягненням, бажаємо нових впевнених здобутків!

Ознайомитися із рейтингом можна за посиланням: https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=8252