» » Представники ЗУНУ взяли участь у міжнародному молодіжному форумі EYFON в Ноймаркті

Дата: 27-06-2024, 11:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 15-22 червня 2024 року начальник відділу міжнародних зв’язків ЗУНУ Юлія Войтишин, директор міжнародного центру культури та розвитку Ольга Царик та фахівець у сфері міжнародних комунікацій міжнародного центру культури та розвитку Лілія Крисовата разом із студентами групи БКП-21: Діаною Вареницею, Вікторією Гнатів, Вікторією Шандрівською,  БКП-22: Анастасією Комінковою, Кароліною Понікарчик, Олександрою Сенюк, МЕВ-21 та ЕКОЛ-21: Анастасією Матвіїшин взяли участь у міжнародному молодіжному форумі EYFON в Ноймаркті, Австрія.

EYFON - це престижний міжнародний форум, який щорічно об’єднує молодих лідерів, активістів та студентів з усієї Європи та світу. Основною метою заходу є створення платформи для діалогу, навчання та обміну ідеями щодо вирішення глобальних проблем через переговори та міжкультурне розуміння. Такі зустрічі відіграють важливу роль у формуванні майбутніх лідерів, здатних ефективно працювати в мультисередовищі та вирішувати складні міжнародні питання.

Під час перебування в Австрії представники ЗУНУ провели лекцію «The Importance of Intercultural Communication in Establishing International Cooperation», яка була присвячена ролі комунікації у процесах побудови миру, її впливу на вирішення конфліктів та формування гармонійного суспільства.

Окрім офіційної програми форуму, учасники мали можливість ознайомитися із історією Австрії, що сприяло кращому розумінню контексту проведення форуму та необхідності культурного обміну між країнами.

Юлія Войтишин, начальник відділу міжнародних зв’язків ЗУНУ, зазначила: «Участь в EYFON - це не просто можливість обміну досвідом, це шанс долучитися до формування майбутнього у міжнародних відносинах. Наші студенти продемонстрували високий рівень підготовки та активну громадянську позицію, гідно представивши Україну на міжнародній арені».

Такі заходи сприяють підвищенню рівня обізнаності молоді з актуальних проблем сучасного світу. Вони також надихають молодь брати активну участь у формуванні майбутнього своїх країн та світу в цілому.

ЗУНУ планує продовжувати активну участь у подібних міжнародних заходах, розширюючи можливості для своїх студентів та викладачів у сфері міжнародної співпраці та міжкультурного діалогу.