» » Класичний університет Тернополя посів 14 місце у консолідованому рейтингу зво України 2024 року!

Дата: Учора, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2024 року.

Західноукраїнський національний університет посів 14 місце серед 235 зво нашої держави, піднявшись на 4 позиції.

Для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використано дані найавторитетніших серед експертів і засобів масової інформації національних рейтингів закладів освіти України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання.

Вітаємо професорсько-викладацький колектив класичного університету Тернополя із визнанням та вагомим досягненням! Працюємо наполегливо й результативно!

З рейтингом можна ознайомитися за посиланням: https://osvita.ua/vnz/rating/51741/