» » Новий туристичний маршрут "Бережани-Потутори"

Новий туристичний маршрут "Бережани-Потутори"

Дата: Учора, 17:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Найбільша цінність українців – це наша неймовірно красива та щедро родюча земля.

І цей новий маршрут саме про неї: про унікальність української землі, про винятковість нашого краю та його автентичних пам’яток, про красу української землі та її щедрість, закарбованих наших предвічних культурних традиціях, про єднання Неба і Землі, про «Український космос», про любов українців до своєї землі, про можливості та перспективи біодинаміки у ТОВ «Жива земля Потутори», про особливості відновлення природних процесів у сільському господарстві.

У червні новий туристичний маршрут апробовували студенти спеціальності

201 Агрономія Навчально-наукового інституту інноватики, інфраструктури та природокористування Західноукраїнського національного університету під керівництвом завідувача кафедри агробіотехнологій проф.. Шувара А.М., доц.. Питуляка М.В., викладача Грохольської Т.М.

Дякуємо за інтерес і любов до рідної землі, історії нашого краю та української культури!

Запрошуємо усіх бажаючих мандрувати новим туристичним маршрутом «Бережани-Потутори»!