» » Студентка ЗУНУ бере участь в організації освітнього курсу «Qırım filisi»

Студентка ЗУНУ бере участь в організації освітнього курсу «Qırım filisi»

Дата: 16-07-2024, 15:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Людмила Галюлько - студентка 3 курсу спеціальності "МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА" (ЕМЕн-31) Західноукраїнського національного університету бере участь в організації освітнього курсу «Qırım filisi».

Мета заходу - провести глибокий комплексний аналіз корінних народів України: кримських татар, караїмів та кримчаків, розкрити історичні, культурні та суспільно-політичні особливості Кримського півострова.

Людмила обіймає посаду фінансової менеджерки та спеціалістки з партнерств, працюючи з українськими урядовими структурами та іноземними донорами. Студентка глибоко переконана, що надзвичайно важливо поширювати знання про Кримський півострів та корінні народи, адже розуміння цієї теми допоможе збудувати сильну державу та прогресивне суспільство.