» » Перемоги студентів ЗУНУ на ХІХ літній Універсіаді України з греко-римської, вільної та жіночої боротьби

Дата: 18-07-2024, 16:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 14-16 травня у Львові відбулася ХІХ літня Універсіада України з греко-римської, вільної та жіночої боротьби.

Студенти класичного університету Тернополя вибороли вісім нагород.

Золоті медалі змагань здобули Анатолій Паснак та Олександр Шевчук (СГФ), срібна нагорода у Марії Куневич, а на бронзову сходинку п'єдесталу піднялися Антон Петранчук (ФКІТ), Юрій Радик (ННІІПІ), Василь Яремчук (СГФ), Анастасія Петрюк (КЕПІТ) і Ольга Дріг (СГФ).

Участь у змаганнях також взяли: Володимир Свідрак, Ілля Тукало, Валерія Демчук (КЕПІТ), Денис Фік, Михайло Головко (ФЕУ), Ігор Бобко (ФКІТ), Даниїл Луговий, Артем Краснощока, Артемій Олійник, Арсен Федюк, Ковальчук Андрій (СГФ).

Пишаємося нашими спортсменами!