Студенти ЗУНУ про навчання!

Дата: 18-07-2024, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шкабара Ксенія, студентка 3 курсу ЕМЕн-31(Міжнародна економіка) ділиться враженнями про навчання у Західноукраїнському національному університеті:

«З другого курсу я почала поєднувати роботу бухгалтера та навчання за спеціальністю "Міжнародна економіка". Це стало для мене справжнім викликом, адже поєднання академічного навчання з професійною діяльністю вимагає великої самодисципліни та організаційних навичок.
На роботі я здобула безцінний практичний досвід, який доповнює теоретичні знання, отримані в університеті.
Поєднання цих двох аспектів дозволяє краще підготуватися до майбутньої кар'єри, адже я вже зараз вчуся ефективно розподіляти час та вирішувати кілька завдань одночасно. Це нелегкий шлях, але, я впевнена - ці зусилля принесуть користь у майбутньому.