» » Круглий стіл «Студентство у відбудові України: діалог та співпраця зі стейкхолдерами»

Дата: 25-07-2024, 14:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 липня у Західноукраїнському національному університеті відбулося відкриття Керівних зборів Української асоціації студентів, у межах якого було проведено круглий стіл «Студентство у відбудові України: діалог та співпраця зі стейкхолдерами».

До заходу, організованого національним студентським об'єднанням, були залучені представники органів місцевого самоуправління, адміністрація закладів вищої освіти Тернополя, студентські лідери - очільники та представники органів студентського самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти України, а також представники команди керівництва Української асоціації студентів з усіх куточків країни.

Спікерами круглого столу були:
- начальник управління сім'ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради Христина БІЛІНСЬКА
- проректор з науково педагогічної роботи та міжнародної діяльності Західноукраїнського національного університету Уляна КОРУЦ
- в. о. начальника відділу у справах молоді Тернопільського національного педагогічного університету Надія РАКІВСЬКА
- Президентка Української асоціації студентів Поліна ГОМБАЛЕВСЬКА

Щиро дякуємо учасникам круглого столу за конструктивний діалог, активну залученість та плідну співпрацю!