Засідання вченої ради ЗУНУ

Дата: 30-08-2024, 16:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 У класичному університеті Тернополя відбулося засідання вченої ради.

Вітаючи колег-науковців голова вченої ради Андрій Крисоватий сказав: «Я хочу розпочати нашу роботу зі слів подяки Збройним Силам України, волонтерам, вам, українцям, які ось уже 919 день виборюють нашу незалежність, нашу державність, наше майбутнє. Як сказав Блаженніший Святослав: «Україна стоїть — і вистоїть. Україна бореться — і поборе. Україна молиться — і отримає у Господа Бога те, про що просить». Перемога – це наша спільна мета, а прагнення бачити свою країну вільною додає нам сили і снаги. Ми навчилися жити в умовах війни, але ми ніколи не звикнемо до втрат та болю, які вона приносить. Ми не забудемо тих, хто тримає небо над нами, наших Героїв.

На порозі новий навчальний рік. Батьки довірили нам найцінніше – своїх дітей, їхні мрії та сподівання, й ми повинні дати їм крила, створити усі умови для розвитку та формування особистості.

Адже щоб побудувати сильну Україну, потрібно інвестувати в нашу молодь, яка змушена сьогодні навчатися під звуки повітряних тривог, відключення електроенергії, обстрілів.

У цьому пеклі війни ми відчуваємо страждання мільйонів, але наше завдання – мобілізувати усі свої сили задля перемоги людськості.

Буремна історія України дає нам багато уроків. І один із найголовніших такий – сильне військо є необхідною запорукою незалежності і державності, тому ми будемо й надалі усіма силами допомагати нашим Збройним Силам України.

Наш меч – це дух, наука, думка, воля. Зараз маємо протистояти всьому, що загрожує вбити в кожному із нас українця. Працювати і боротися за наші цінності. Саме це – дієвий патріотизм. Ми зобов’язані бути сильними задля нашого життя, задля наших рідних, задля нашої Вітчизни. Ми віримо, а отже ми живемо! Слава Україні!»

Андрій Ігорович вручив диплом доктора наук Федору Ткачику та Аліні Жуковській. Подяки за впровадження інноваційних освітніх технологій, активну участь у вдосконаленні навчально-методичного забезпечення підготовки фахівців у закладах освіти та співпрацю з Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» отримали Григорій Монастирський та Ольга Кнейслер.

Грамотою Тернопільської обласної військової адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну науково-педагогічну діяльність та вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки нагороджено Андрія Гірняка та Юрія Щербяка, грамотою Тернопільської обласної ради за вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки, значні особисті досягнення у професійній діяльності, активну участь у підготовці фахівців, тривалу працю – Ірину Недошитко.

Ректор Західноукраїнського національного університету Оксана Десятнюк привітала докторів філософії та вручила дипломи Едуарду Грішину, Сергію Дашкевичу, Тетяні Кузь, Оксані Любі, Тетяні Валігурі, Арсену Липці.

Продовжуючи засідання вченої ради, колеги розглянули порядок денний: внесення змін до структури ЗУНУ; внесення змін до правил прийому на навчання у 2024 році; затвердження положення про центр підтримки студентів  ЗУНУ та положення про організацію інклюзивного навчання осіб із особливими освітніми потребами;  затвердження положення про систему внутрішнього забезпечення якості освіти; внесення змін до освітньо-професійних програм для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти на 2024/2025 навчальний рік; затвердження оновленого складу груп забезпечення із спеціальностей ЗУНУ та гарантів освітніх програм на 2024/2025 навчальний рік; рекомендацію до друку з присвоєнням грифу «Рекомендовано вченою радою ЗУНУ» навчального посібника «Логістика»; рекомендацію до друку  наукових журналів «Інститут бухгалтерського обліку, контроль та аналіз в умовах глобалізації» №1-2 за 2024 рік, «Український журнал прикладної економіки та техніки» том 9 №3 за 2024 рік, «Світ фінансів» №3 за 2024 рік, «Вісник економіки» №3 за 2024 рік, «Комп’ютинг» том 23 за 2024 рік; затвердження положення про правила носіння однострою студентами спеціальностей «Правоохоронна діяльність» та «Національна безпека» юридичного факультету ЗУНУ. Також члени вченої ради заслухали звіти про закордонні відрядження.

Об'єднані однією метою – працювати на благо поступу української освіти та нашої держави!