» » VII Міжнародна науково-практична конференція «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні»

Дата: 9-09-2024, 17:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра обліку і оподаткування факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету запрошує науковців, практиків, викладачів, аспірантів та студентів взяти участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні», присвяченій 55-річчю кафедри обліку і оподаткування та 85-річчю з Дня народження доктора економічних наук, професора Богдана Мироновича Литвина.

Науковий захід відбудеться 26-27 вересня 2024 року.

Співорганізаторами конференції виступають Естонська школа бізнесу (Естонська Республіка), Лодзький університет (Республіка Польща), Університет Марії Кюрі-Склодовської (Республіка Польща), Варшавська політехніка (Республіка Польща), Євразійський національний університет ім. Л. М. Гумільова (Республіка Казахстан), Патрський університет (Грецька Республіка), Державний університет Мюррея (США) та ін.

Серед запрошених учасників – директор Департаменту методології бухгалтерського обліку та нормативного забезпечення аудиторської діяльності Міністерства фінансів України – Людмила Гапоненко, голова Аудиторської палати України – Тетяна Каменська, голова представництва CIMA у Південно-східній Європі (CIMA SEE) – Наталія Вовчук, координатор освітніх програм CIMA Україна – Марина Зайцева, Президент Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України - Петро Кричун.

Напрями роботи конференції:

• - бухгалтерський облік, оподаткування та звітність в глобальній економіці;
  • - роботизація і цифровізація обліку та перспективи підготовки мультикваліфікованих бухгалтерів;
  • - перспективи розвитку фінансово-економічного контролю, аудиту та економічного аналізу в управлінні бізнесом.

Конференція проходитиме в режимах офлайн та онлайн із використанням платформи Zoom.

(Ідентифікатор конференції: 830 8109 7053. Код доступу: 260924).

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Заявку на участь у конференції можна подати через реєстраційну форму: https://bit.ly/konfwunu

Детальна інформація розміщена  у прикріплених інформаційних листах.

list_ukr.pdf
Завантажити Переглянути онлайн