» » Студенти ЗУНУ відвідали вантажне СТО «Ватра»

Студенти ЗУНУ відвідали вантажне СТО «Ватра»

Дата: 17-09-2024, 14:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Днями студенти груп АТ-21 та АТ-31 спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» під керівництвом викладача Ткачука Андрія Васильовича відвідали вантажне СТО «Ватра».
СТО постійно обслуговує машини марок DAF, MAN, RENAULT, VOLVO, MERSEDES усіх моделей, а також причепи та напівпричепи до них, і тому дуже рідко стикається із незнайомими завданнями. Механіки і електрики сервісу - справжні фахівці й добре знають свою справу. Крім того, у них велика підтримка власного відділу запасними частинами для даних марок автомобілів.
Цей автосервіс - приватний і є альтернативою офіційним дилерам. Завдяки високому рівню якості і професіоналізму працівників.
СТО займається широким спектром робіт з діагностики, обслуговування та ремонту, зокрема сервіс надає такі послуги:
- комп'ютерна діагностика;
- ремонт двигуна (ремонт поршневий, заміна ременя ГРМ, ремонт турбіни, стартера, радіатора і інших елементів ДВС);
- ремонт гальм, заміна колодок, дисків і супортів;
- ремонт коробок (КПП і АКПП), заміна зчеплення в зборі, диска або корзини зчеплення;
- ремонт ходової, заміна стійок, амортизаторів, сайлентблоков;
- ремонт рульового керування, заміна рульових тяг;
- шиномонтаж;
- заміна розхідних матеріалів (масла, повітряного фільтра, масляних, паливних фільтрів, фільтра салону);
- ремонт форсунок на всіх двигунах, прочищення і регулювання уприскування, демонтаж і ремонт дизельних форсунок;
- ремонт електрики (заміна фазорегулятор);
- кузовні роботи, рихтування, фарбування, видалення вм'ятин і багато іншого.
Екскурсія була цікавою та пізнавальною: юнакам і дівчатам показали та розповіли про всі процеси, що відбуваються в ході ремонту комерційного транспорту на TIR СТО, ознайомили з новітнім обладнання для ремонту і діагностики вантажних автомобілів.
Висловлюємо подяку керівнику - Олегу Володимировичу та персоналу вантажного СТО «ВАТРА» за те, що поділилися зі студентами інформацією й ознайомили із підприємтсвом.
Підготували та провели екскурсію викладачі ВСП "ФКЕПІТ ЗУНУ" Ткачук Андрій Васильович, Бойко Володимир Андрійович та Станько Андрій Ігорович.