» » Міжнародний день студентського спорту в ЗУНУ

Міжнародний день студентського спорту в ЗУНУ

Дата: 20-09-2024, 16:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На водній базі Західноукраїнського національного університету відбулися спортивні активності до Міжнародного дня студентського спорту.

Для студентів факультетів, інститутів та коледжів класичного університету Тернополя провели майстер-класи та тренувальні змагання.

Із вітальним словом до присутніх звернувся директор навчально-наукового центру студентського спорту Роман Циквас, який привітав спортсменів зі святом побажав переможних результатів у своїх видах спорту та наснаги для участі у змаганнях міжнародного рівня.

Спортсменки волейбольного клубу Галичанка-ЗУНУ продемонстрували тренування на літньому волейбольному майданчику,

Спортсмени-самбісти разом із студентами спеціальності «Фізична культура та спорт» презентували навичками в боротьбі пляжне самбо.

Також студенти опановували техніку греблі на каяках та сапах.

Від заходу юнаки та дівчата отримали чимало позитивних емоцій та енергії для нових звершень і плідного навчання.