» » «Тихий концерт» у Тернопільському мистецькому фаховому коледжі ім. Соломії Крушельницької

Дата: 23-09-2024, 17:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги студентів та викладачів ЗУНУ!

Партнер класичного університету Тернополя - Тернопільський мистецький фаховий коледж ім. Соломії Крушельницької запрошує усіх охочих на музичний захід «Тихий концерт» Віталія Бобровського, який відбудеться 25 вересня о 18.00 год.

Віталій Бобровський — український піаніст, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, випускник Тернопільського музичного училища імені С. Крушельницької  та Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка.

«Звучатиме інтимна, чутлива і тонка фортепіанна музика українських та світових класиків. На «Тихому концерті» мелодії змушуватимуть задуматися, прислухатися в шумному, тривожному,  непердбачуваному світі до тихого голосу чи то до справжнього крику душі», — так описує концерт Віталій Бобровський.

У програмі — фортепіанні шедеври Ф.Шопена, Й.С.Баха, В.Сільвестрова, А.П’яцолли, наших земляків В.Барвінського та М.Вериківського.

Мистецька подія проходитиме у концертному залі ТМФК ім. Соломії Крушельницької, вул. бульвар Тараса Шевченка, 17.

Вхід – добровільний донат.